15m mankštos linija HMS RP02

    Kategorija / Produkto tipas:
  • Kiti priedai,
Dydis:
Kaina:338,08 €

Gaukite pristatymą Jau kitą dieną pateikdami savo užsakymą iki 17:00 (Šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užimti daugiau laiko)

Prekės informacija

RP02 HMS - virvė. Gaminys turi skydus, suvirintus prie galų, užtikrinančius tvirtą sukibimą. Aukšta kokybė, ilgaamžiškumas ir tankus virvės pynimas garantuoja sėkmingą treniruotę bet kokiomis sąlygomis.
RP02 HMS modelis yra elegantiškas būdas sportinei figūrai. Dėl paprastumo ir didelio efektyvumo verta jį visam laikui įtraukti į savo mokymo programą. Palyginti su tradicinėmis treniruotėmis, RP02 HMS virvė leidžia suaktyvinti visą kūną. Tokiu būdu mes gauname daug geresnius rezultatus, o dėl to didesnę motyvaciją ir pasitenkinimą pratimais.
Naujoviškas pratimų su RP02 HMS virve bruožas yra jėgos ir ištvermės treniruočių elementų derinys. Jo dėka vienu metu galime sukurti tiek rankas, nugarą, tiek pečius, taip pat skrandį ir kojas. Tokių treniruočių universalumas reiškia, kad jis yra neprilygstamas kovojant su nereikalingais riebalais.
RP02 HMS virvė buvo apdailinta patvariais dangčiais, užtikrinančiais tvirtą sukibimą. Pratimai su RP02 HMS virve gali būti atliekami įvairiais būdais, todėl rekomenduojame jį tiek naujokams, tiek pažengusiems vartotojams. Žinoma, kiekvienas ras savo būdą, kaip juo naudotis.

Specifikacijos:

Ilgis: 15 m
Skersmuo: 50 mm
Patarimai, apsaugoti nuo susidėvėjimo
Svoris: 21,8 kg


Komentarai:
Neskirta naudoti komerciniais tikslais
24 mėnesių garantija

Charakteristikos lentelė

Kategorija / Produkto tipas Kiti priedai
Product added to compare.