Fitneso gumos komplektas 114 CM BB 2330

    Lytis:
  • Women,
    Kategorija / Produkto tipas:
  • Treniruočių įranga,
Dydis:
Kaina:71,75 €

Gaukite pristatymą Jau kitą dieną pateikdami savo užsakymą iki 17:00 (Šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užimti daugiau laiko)

Prekės informacija

DANTENŲ FITNESO RINKINYS rinkinyje yra: 3 spalvotos nuimamos gumos: raudonos (2,5 kg), mėlynos (1,5 kg) ir geltonos (1 kg). Gumos ilgis: 114,3 cm. Pasipriešinimo jėgos reguliavimas yra įmanomas dėl paprastos gumos atjungimo sistemos.

Funkcijos:

GUM FITNESS BB 2330 KŪNO SKULPTŪRŲ RINKINYS naudojamas tiek aukšto meistriškumo sportininkų treniruotėse, laisvalaikio ir kūno rengybos užsiėmimuose, tiek reabilitacijos procese.
Jame yra 3 spalvingos nuimamos gumos: raudonos (2,5 kg), mėlynos (1,5 kg) ir geltonos (1 kg).
Pasipriešinimo jėgos reguliavimas yra įmanomas dėl paprastos gumos atjungimo sistemos.
Gumos ilgis: 114,3 cm.

Taikomoji programa:


Guma tempiasi veikiant jėgai, kurią dedame į pratybas. Pagrindinis gumos uždavinys yra sukurti pasipriešinimą, kurį reikia įveikti. Privalumas yra galuose esančios rankenos, kurios padeda stabiliai išdėstyti ranką ar koją mankštos metu.
Kūno rengybos gumos komplektas labai gerai veikia pilateso pratimų metu, jis puikiai pakeičia darbą su mašinomis, taip pat tempimo pratimų metu.
Reguliarūs pratimai, kuriuos taip pat labai paprasta atlikti, duoda puikių rezultatų raumenų jėgos ir ištvermės padidėjimo forma, stiprina nugaros raumenis, stiprina pilvo, rankų, krūtinės, nugaros, dubens, kojų raumenis.
Pratimai, atliekami gumų pagalba, padidina sąnarių judrumą, pagerina koordinaciją ir būklę, daro kūną elastingesnį ir padeda numesti nereikalingus kilogramus.

KOMENTARAI:

"Gum Fitness" rinkiniui taikoma 24 MĖNESIŲ garantija.

Charakteristikos lentelė

Lytis Women
Sportas Training
Kategorija / Produkto tipas Treniruočių įranga
Product added to compare.