HMS TXPRO mankštos juostų rinkinys

    Lytis:
  • Men,
  • Women,
    Kategorija / Produkto tipas:
  • Treniruočių įranga,
    Gamintojas:
  • HMS,
Dydis:
Kaina:85,20 €

Gaukite pristatymą Jau kitą dieną pateikdami savo užsakymą iki 17:00 (Šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užimti daugiau laiko)

Prekės informacija

HMS TXPRO mankštos juostų rinkinys

TX-PRO HMS yra juostų rinkinys, leidžiantis atlikti 750 pratimų naudojant gravitaciją ir kūno svorį. Produktas yra būdas šiuolaikiniam mokymuisi "CrossFit" dvasia. Speciali rankenų forma leidžia lengvai įkišti rankas ir tuo pačiu užtikrina puikų saugumą.

Pagrindiniai juostos privalumai yra kokybė, apgalvotas dizainas ir ilgaamžiškumas. Jie garantuoja sėkmingą mokymą visomis sąlygomis. Komplekte yra: dirželis su metaliniu karabinu, dirželiai su guminėmis rankenomis, durų rankena ir tinklas.

Produktas naudoja vartotojo kūno svorį, kad treniruotų jo kūno rengybą ir jėgą. Treniruotės naudojant kūno inerciją ugdo pusiausvyrą, sąnarių lankstumą ir kūno rengybą.

Diržų universalumas leidžia kiekvienam vartotojui pritaikyti treniruočių programą pagal savo pageidavimus ir galimybes. Dėl to jie yra idealus sprendimas žmonėms, kurie vertina mankštos įrangos universalumą ir mažą dydį.

TX-PRO modelis pagamintas iš itin patvarių medžiagų, kurių dėka jo vartotojai gali būti tikri dėl savo saugumo ir patogumo. Visas rinkinys sveria mažiau nei kilogramą ir telpa į mažą maišelį, esantį komplekte. Draugiška surinkimo sistema leidžia mėgautis treniruočių vietos pasirinkimo laisve, kuri suteikia laisvės jausmą ir padidina motyvaciją mankštintis.


Specifikacijos:

Diržo reguliavimas: 1,2 - 1,6 m
Rankos ilgis: 107 - 130 cm
Rankenos plotis: 13 cm
Komplekte yra:

Juosta su metaliniu karabinu
Juostos su guminėmis rankenomis
Durų rankena
Grynoji

Maksimali apkrova: 250 kg

24 mėnesių garantija

Charakteristikos lentelė

Lytis Men
Lytis Women
Sportas Training
Kategorija / Produkto tipas Treniruočių įranga
Gamintojas HMS
Medžiaga Plastics
Spalvos Juoda spalva
Spalvos Mėlyna spalva
Product added to compare.