RXT mankštos juostos rinkinys geltonas

    Lytis:
  • Men,
  • Women,
    Kategorija / Produkto tipas:
  • Treniruočių įranga,
    Gamintojas:
  • Another,
Dydis:
Kaina:85,20 €

Gaukite pristatymą Jau kitą dieną pateikdami savo užsakymą iki 17:00 (Šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užimti daugiau laiko)

Prekės informacija

RXT mankštos juostos rinkinys geltonas

RX-T yra diržų rinkinys, kuris leis jums atlikti daugybę pratimų naudojant tik savo kūno svorį ir sunkumą.

Komplekte yra mokomosios juostos, baigtos rankenomis ir metaliniu kabliu, durų rankena ir tinklu. Rankenos yra padengtos putomis, dėl kurių mankštos metu rankos neslysta.

RX-T turi sklandų ilgio reguliavimą - juos galima greitai pritaikyti pratimui.

Sportuodami su RX-T, jūs kovojate tik su gravitacijos jėga ir naudojate savo kūno svorį. Tai reiškia tolygų raumenų vystymąsi ir mažesnį sąnarių bei stuburo stresą. Dėl to išsivysto sąnarių jėga, pusiausvyra, lankstumas, taip pat ištvermė ir bendra būklė. Taip pat pelnas: taisyklinga laikysena ir silueto stabilizavimas - visa tai dėka daugelio raumenų grupių, įskaitant giliuosius raumenis, kurie yra atsakingi už taisyklingą laikyseną ir kūno stabilumą, vienu metu dirba RX-T dirželiai.

Treniruotės su RX-T juostomis yra skirtos visiems, nepriklausomai nuo jų mokymo lygio. Fizinio krūvio sunkumo laipsnį galima lengvai kontroliuoti keičiant kūno pakreipimo sąskaitą žemės atžvilgiu. Produktas yra idealus būdas šiuolaikiniam mokymui kryžminio tinkamumo dvasia.

RX-T modelis pagamintas iš itin patvarių medžiagų, kurių dėka jo vartotojai gali būti tikri dėl savo saugumo ir komforto. Visas rinkinys sveria mažiau nei kilogramą ir telpa į mažą maišelį, esantį komplekte. Draugiška surinkimo sistema leidžia mėgautis treniruočių vietos pasirinkimo laisve, kuri suteikia laisvės jausmą ir padidina motyvaciją mankštintis.


Specifikacijos:

Diržo reguliavimas: 200 - 290 cm
Rankos ilgis: 100 - 145 cm
Rankenos plotis: 13 cm
Komplekte yra:

Juosta su metaliniu karabinu
Juostos su putomis dengtomis rankenomis
Durų rankena
Grynoji
Maksimali apkrova: 250 kgCharakteristikos lentelė

Lytis Men
Lytis Women
Sportas Training
Kategorija / Produkto tipas Treniruočių įranga
Gamintojas Another
Medžiaga Plastics, Synthetic material
Spalvos Juoda spalva
Spalvos Geltona spalva
Product added to compare.