Laipiojimo kupolas GEODOME 101301 žaidimų aikštelei

    Lytis:
  • Kids,
    Kategorija / Produkto tipas:
  • Kiti priedai,
Dydis:
Kaina:1 606,88 €

Gaukite pristatymą Jau kitą dieną pateikdami savo užsakymą iki 17:00 (Šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užimti daugiau laiko)

Prekės informacija

GEODOME laistymo geodezinis kupolas pasižymi geometriniu dizainu. Jame yra laipiojimo rankenos, imituojančios tikras uolas. Tai ne tik puikus pasiūlymas smagiai praleisti laiką kartu keliems vaikams vienu metu, bet ir neįkainojama pagalba ugdant stiprius raumenis ir motorinę koordinaciją.

NAUDĄ


Patvari konstrukcija, pagaminta iš milteliniu būdu dengto plieno, atspari rūdims ir oro sąlygoms
Patvarus dizainas: laipiojimo rankenos, pagamintos iš didelio tankio polietileno (HDPE)
Tvirtas, saugus surinkimas
Tinka 3-10 metų vaikams
Maksimali apkrova: iki 272 kg
Garantija: 1 metai


TECHNINIAI DUOMENYS


Matmenys: 1,52 mx 3,05 m
Medžiaga: milteliniu būdu dengtas plienas
Laipiojimo rankenų medžiaga: didelio tankio polietilenas (HDPE)
Spalva: raudona / mėlyna
Amžius: 3-10 metų
Garantija: 1 metai
KOKYBĖ IŠ JAV

Viso gyvenimo produktai atkeliauja iš JAV, o tai garantuoja neįtikėtinai aukštą siūlomų produktų kokybę. Bendrovė naudoja geriausios kokybės medžiagas, tokias kaip HDPE (didelio patvarumo polietileno) plastikai. "Lifetime" daugelį metų siūlo produktus, kurių patvarumas ir stiprumas viršija vidutinį. Viso gyvenimo produktai atspindi įsipareigojimą ir inovacijas, kurie visi pasižymi JAV pagaminta kokybe.

DAUGIAU NEI 25 METŲ PATIRTIS

"Lifetime" teikia aukščiausios kokybės produktus daugiau nei 25 metus. "Lifetime" startavo 1986 m. kaip pirmųjų pasaulyje nešiojamų krepšinio stendų, pakeitusių sporto šakos veidą, gamintojas. Šiandien "Lifetime" taip pat yra sulankstomų stalų ir kėdžių, baidarių, sodo įrangos ir žaidimų aikštelių gamintojas. Per daugelį metų įmonė įgijo pripažinimą rinkoje, o jos produktai tapo kokybės, įsipareigojimo ir inovacijų simboliu.

SAUGOMA INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

"Lifetime" didžiuojasi savo naujovėmis, kokybe, projektavimu ir gamybos procesu. Todėl "Lifetime" produktai yra saugomi daugeliu patentų, prekių ženklų ir kitų intelektinės nuosavybės teisių. Intelektinės nuosavybės teisės pripažįsta "Lifetime" produktų naujovių išskirtinumą ir apsaugo įmonę nuo pažeidimų. "Lifetime" sąžiningai vykdo visus veiksmus, kuriais pažeidžiamos jos intelektinės nuosavybės teisės. Patentų sąrašas čia.

Charakteristikos lentelė

Lytis Kids
Sportas Recreational and social sports
Kategorija / Produkto tipas Kiti priedai
Product added to compare.