Jogos kilimėlis RAYG-11030GN

    Lytis:
  • Men,
  • Women,
  • Kids,
    Kategorija / Produkto tipas:
  • Treniruočių įranga,
Dydis:
Kaina:135,52 €

Gaukite pristatymą Jau kitą dieną pateikdami savo užsakymą iki 17:00 (Šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užimti daugiau laiko)

Prekės informacijaGrįžtamasis jogos kilimėlis LENKŲ SMARAGDAS RAYG-11030GN yra puikus pasirinkimas žmonėms, praktikuojantiems jogos ir kūno rengybos pratimus. Jame yra praktiškas dirželis, skirtas nešti suvyniotą kilimėlį.

PRODUKTO APRAŠYMAS:


Aukštos kokybės dvipusis jogos ir fitneso kilimėlis
Kilimėlio matmenys 173 x 61 cm, storis 4mm
Komplekte yra specialus dirželis, leidžiantis lengviau nešiotis suvyniotą kilimėlį


KOMENTARAI:


12 mėnesių garantija
Produktas, skirtas naudoti namuose
"REEBOK" YRA SUNKUS FIZINIS PASIRENGIMAS. "Reebok" atstovauja savo individualiam ir novatoriškam požiūriui į kūno rengybą - tai fitnesas, kuris yra nevaržomas, optimistiškas, drąsus ir viršija visus priimtus standartus. Reeboko propaguojamas požiūris yra toks: "Aš nebijau papildomo skausmo, aš negrįšiu nuo iššūkio, sunkiai dirbsiu, nes tikiu savimi".

"Reebok" yra sunki kūno rengybos rutina, kuri peržengia fizinio pasirengimo ribas ir taip pat skatina socialinę ir psichinę gerovę.

"Reebok" niekada nėra patenkintas status quo, todėl sunkiojo kūno rengybos idėją taiko ir savo verslo iniciatyvoms. Tai reiškia, kad reikia nuolat ieškoti naujų sprendimų, kurie padėtų entuziastams diegti naujoves, kurie patys išbando tradicinės efektyvumo koncepcijos ribas. Šių paieškų rezultatas yra patikima, novatoriška ir aukščiausios klasės mokymo įranga ir priedai, kurių kokybė viršija vidutinę.

Charakteristikos lentelė

Lytis Men
Lytis Women
Lytis Kids
Sportas Training
Kategorija / Produkto tipas Treniruočių įranga
Spalvos Mėlyna spalva
Product added to compare.